در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.

دانلود آلبوم جدید شهرام ناظری بهمراه حافظ ناظری به نام سمفونی رومی

موضوع : اخبار تبین

دانلود آلبوم جدید شهرام ناظری بهمراه حافظ ناظری به نام سمفونی رومی

 آلبوم جدید شهرام ناظری با نام سمفونی رومی با کیفیت اورجینال

Hafez-Nazeri-Rumi-Symphony-Project-Untold

سمفونی رومی نام پروژه ی جدید حافظ ناظری است در ادوار مختلف که در ان سعی دارد با ترکیب موسیقی ملی ایران و موسیقی کلاسیک غرب، گونه ی جدیدی از موسیقی را معرفی کند که می توان نام “موسیقی فراکلاسیک ایرانی” را روی ان نهاد؛ اثری که بتواند گفت و گوی فرهنگی ما با جهانیان باشد. نام این پروژه نمادی است از آمیزش فرهنگ شرق و غرب. واژه ی سمفونی به عنوان سمبل فرهنگ موسیقایی غرب برگرفته از وازه ی سمفونیا و مولانا به عنوان اسطوره و سمبل فرهنگ مشرق زمین می باشد. با وجود اینکه ماهیت و ساختار اصلی این گونه ی جدید موسیقی بر پایه ی اصالتهای موسیقی ملی ایران است، از لحاظ ارکستراسیون، هارمونی، الگوهای ریتمیک و ترکیبات ملودیک و همنوایی، با ان متفاوت است. این موسیقی نه صدر در صد شرقس است، نه صد در صد غربی که در واقع همخوانی بسیاری با فلسفه فکری والای مولانا برای گسترش و ستایش وحدت، صلح، عشق و یگانگی میان انسانها از نژادها و فرهنگهای مختلف دارد.
خلاقیت، نوآوری و پایبندی به اصالت ها و سنت ها ارکان اصلی در «پروزه سمفونی رومی» را تشکیل می دهند. در اجرای اثر شماره ی ۱ این مجموعه، ساز تکامل یافته ی «حافظ» (سه تار) به همراه ترکیبی از سازهای کوبه ای ایرانی، تبلا و کوزه هندی در کنار ویولا، ویلنسل، سازهای کوبه ای غربی و گروه کر، آواز استاد شهرام ناظری، حافظ ناظری را همراهی می کنند.


 دانلود با لینک مستقیم و کیفیت 128 با حجم 52 مگابایت  :

سرور اول (آپلود بوی) | سرور دوم (ریو آپلود) | سرور سوم (اکسپرس لیچ)

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

نظرات بسته شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی برای "سایت فرهنگی مذهبی تبین" محفوظ است و هر گونه کپی برداری و نشر مطالب مورد رضایت ماست . از خطاهای وجود آمده عذر خاهی میکنیم متاسفانه بعلت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است. گرافیک و طراحی : پارس تمز
از خطاهای وجود آمده عذر خواهی میکنیم متاسفانه به علت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و بی مسئولیت و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است.