هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.

انتشار آلبومی که پس از یک سال و نیم مجوز گرفت

موضوع : اخبار تبین

انتشار آلبوم “باد آباد” آلبومی که پس از یک سال و نیم مجوز گرفت

آلبوم موسیقی «بادآباد» با آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد، خوانندگی اشکان کمانگری و خوانش محمدعلی بهمنی پس از یک سال و نیم مجوز گرفت و منتشر شد.

bad-abad

به گزارش تبین ، در این آلبوم 9 قطعه با اشعاری از محمدعلی بهمنی، فریدون مشیری، هوشنگ ابتهاج، سیمین بهبهانی و سعدی اجرا شده‌اند.
در این اثر علاوه بر میدیا فرج‌نژاد به عنوان سرپرست گروه و نوازنده تار، هنرمندان دیگری چون شروین مهاجر (کمانچه)، رابعه زند (قانون)، کامران منتظری (تمبک)، زکریا یوسفی (دف) و سحر محمدی به عنوان همخوان حضور داشتند. همچنین در گروه همنوازان پژواک رحمت حامدی (دمام)، فرزاد صابری (ضرب زورخانه)، آریا فرج‌نژاد (بندیر)، شایان ریاحی (کنگا، کاخون) و افشین بابایی (کوزه، بم دایره) حضور دارند.
محمدعلی بهمنی در باره آلبوم «باداباد» نوشته است: «حس پنهان هر اثر هنری راز مگوی آن اثر است. که افشایش بی‌آنکه بدانیم تعیین حدودی برای بی‌حدودی هنر تلقی شده است. با همین تعیین اعتراف می‌کنم که تاخیر در نوشتن این نالازم که تعویق انتشار آلبوم باداباد را باعث شد؛ آزارم نمی‌داد چراکه می‌پنداشتم برخلاف شناختم از خود نمی‌توانم رازدار درک حسم از دقایق و دغدغه‌های پنهان این اثر باشم.»
به گزارش خبرآنلاین، از نکات جالب این اثر موسیقایی انتخاب غزل «بادآباد» سروده محمدعلی بهمنی است که بر خلاف دیگر ترانه‌های این هنرمند که عاشقانه‌اند، یک غزل اجتماعی است و با فضای اجتماعی این روز‌ها مطابقت دارد.

منبع : چهره نیوز

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

نظرات بسته شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی برای "سایت فرهنگی مذهبی تبین" محفوظ است و هر گونه کپی برداری و نشر مطالب مورد رضایت ماست . از خطاهای وجود آمده عذر خاهی میکنیم متاسفانه بعلت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است. گرافیک و طراحی : پارس تمز
از خطاهای وجود آمده عذر خواهی میکنیم متاسفانه به علت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و بی مسئولیت و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است.