عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.

پیش بینی 10 فیلم پرفروش گیشه تابستان 2014

موضوع : مطالب آموزنده و سرگرمی

پیش بینی 10 فیلم پرفروش گیشه تابستان 2014

فیلمهای فصل تابستان از چند هفته دیگر رقابت خود را برای رکوردزنی در گیشه آغاز می کنند. استودیوهای فیلمسازی معمولا بهترین و پرهزینه ترین فیلمهای خود را برای اکران در تابستان آماده می کنند چرا که نمایش فیلمها در این فصل همواره با استقبال گسترده تری مواجه می شوند. مخاطبان در این فصل منتظر نمایش فیلمهای ابرقهرمانی ، فیلمهای ادامه دار و کمدی های فوق العاده هستند.
پایگاه فرهنگی مذهبی تبین به نقل از رتبه سنجی «راتن توماتو» (Rotten Tomatoes) به تازگی در جدیدترین نظرسنجی خود به پیش بینی 10 فیلم پرفروش گیشه تابستان پرداخته است.

«مردان ایکس : روزهای آینده گذشته»
tobayeb-582
این فیلم که ادامه سه گانه مردان ایکس است با بازی «پاتریک استوارت»، «یان مک کلن» و «هیو جکمن» و کارگردانی «برایان سینگر» از 23 مه 2014 روی پرده می رود. 100 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2»

tobayeb-581

ابرقهرمانی جدید «مارک وب» با بازی «اندرو گارفیلد»، «اما واتسون»، «جیمی فاکس»، «پل جیاماتی» و «دین دیهان» از 2 مه روی پرده می رود. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
انیمیشن «چگونه اژدهای خود را آموزش دهیم»
tobayeb-580
«هیکاپ» و «بی دندان» با ماجراهای جدیدی از 13 ژوئن به سینماها می آیند. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«طلوع در سیاره میمونها»
tobayeb-579
«اندی سرکیس» در نقش «سزار» به همراه «جیسون کلارک» و «گری اولدمن» از 11 جولای این فیلم را به کارگردانی «مت ریوز» روی پرده خواهند برد. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«نگهبانان کهکشان»

tobayen-583
فیلم مشابه «انتقامجویان» و «مردان ایکس» است و تبلیغات گسترده ای برای آن شده است. «نگهبانان کهکشان» به کارگردانی جیمز گان و بازی «بردلی کوپر»، «وین دیزل» و «زویی سالونا» از اول اوت اکران می شود. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«گودزیلا»
tobayeb-578
در فیلم جدید رولاند امریش که 16 مه اکران می شود هیچ کس قادر به کشتن آن نیست. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«خ جامپ شماره 22»
tobayeb-577
این کمدی زیبا با بازی «جونا هیل» و «چنینگ تیتوم» از 13 ژوئن روی پرده می رود. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«همسایه ها»
tobayeb-576
«همسایه ها» دیگر کمدی اکران تابستان است که با بازی «ست راجن» و «زک افرون» از 9 مه اکران می شود. 99 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«ترانسفورمرها : عصر انقراض»
tobayeb-575
«مایکل بی» قسمت جدید این فیلم تخیلی و ماجراجویانه را با بازی «مارک والبرگ» و «استنلی توچی» از ژوئن روی پرده می برد. 98 درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.
«هرکول»
tobayeb-574
«افسانه هرکول» با بازی «دوآین جانسون» از 25 جولای به اکران می رسد. 98 درصدشرکت کنندگان این نظرسنجی آمادگی خود را برای تماشای این فیلم اعلام کرده اند.

چه امتیازی می دهید؟
1 تا کنون ثبت شده است
sac longchamp pas cher در چهار شنبه , 7 می 2014 گفته :

Hello,that is a good post.Thanks for sharing!

تمام حقوق مادی و معنوی برای "سایت فرهنگی مذهبی تبین" محفوظ است و هر گونه کپی برداری و نشر مطالب مورد رضایت ماست . از خطاهای وجود آمده عذر خاهی میکنیم متاسفانه بعلت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است. گرافیک و طراحی : پارس تمز
از خطاهای وجود آمده عذر خواهی میکنیم متاسفانه به علت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و بی مسئولیت و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است.