کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)

پایان داستان هواپیمای مالزی

موضوع : اخبار تبین

پایان داستان هواپیمای مالزی

مالزی: هواپیمای مفقود شده در اقیانوس هند سقوط کرده + جزئیات

نخست وزیر مالزی اعلام کرد هواپیمای پرواز شماره ام اچ سیصد و هفتاد خطوط هوایی مالزی در جنوب اقیانوس هند سقوط کرده است.

55714_113

به گزارش پایگاه اجتماعی تبین نقل از انتخاب ، نجیب رزاق گفت عصر امروز گزارش نمایندگانی از تیم تحقیقاتی انگلیس درباره سانحه ناپدید شدن هواپیما را دریافت کردم. آنها به من اعلام کردند این تیم اطلاعات ماهواره ای کوریدورهای جنوبی و شمالی را دریافت و تحلیل کرده اند و نتیجه تحلیل و بررسی اطلاعات دریافتی که پیش از این هیچگاه مورد استفاده قرار نگرفته بود،منجر به روشن شدن مسایل بیشتری درباره پرواز 370 شده است. 

براساس این تحلیل اطلاعات جدید اینمارست و ای ای آی بی نتیجه گیری شده است که پرواز ام اچ 370 در یکی از کوریدورهای پروازی جنوبی پرواز کرده و موقعیت خود را در منطقه ای در اقیانوس هند در غرب از دست داده است.

وی افزود:  این محل بسیار دور افتاده است و از هر گونه باند فرود بسیار دور بوده است.

نخست وزیر مالزی اضافه کرد: بنابراین با تاسف عمیق باید به اطلاع شما برسانم براساس این اطلاعات جدید پرواز هواپیمای ام اچ سیصد و هفتاد در جنوب اقیانوس آرام پایان یافته است. ما فردا کنفرانسی خبری برگزاری خواهیم کرد و جزییاتی بیشتر دراین باره اعلام خواهیم کرد.

رزاق گفت: در همین حال قصد داریم شما را در زودترین زمان ممکن جریان این تحول جدید بگذاریم و این اطلاعات را براساس تعهد خود به عملکرد شفاف و احترام به خانواده ها با شما به شراکت بگذاریم، دو اصلی که در این تحقیقات همواره رعایت شده است. خطوط هوایی مالزی با خانواده های سرنشینان و خدمه این هواپیما صحبت کرده است تا این تحول را به اطلاع آنها نیز برساند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بر اساس پیامکی که مالزی ایرلاینز به خانواده قربانیان ارسال کرده است، هیچ یک از سرنشینان این هواپیما نجات نیافته اند.


منبع : انتخاب

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی برای "سایت فرهنگی مذهبی تبین" محفوظ است و هر گونه کپی برداری و نشر مطالب مورد رضایت ماست . از خطاهای وجود آمده عذر خاهی میکنیم متاسفانه بعلت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است. گرافیک و طراحی : پارس تمز
از خطاهای وجود آمده عذر خواهی میکنیم متاسفانه به علت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و بی مسئولیت و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است.