آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)

معرفی فیلم های نوروزی 1393

موضوع : اخبار تبین

معرفی فیلم های نوروزی 1393

مدیر شبکه دو سیما با اعلام این خبر که ۱۲۶ فیلم جدید نوروز روی آنتن می رود اضافه کرد: ۲۸ فیلم سینمایی تولید شبکه ها و سیما فیلم هستند و ۱۷ فیلم سینمایی محصول سینمای کشورمان است بنابراین تقریبا ۳۶ درصد از فیلم ها تولید داخلی و بقیه از سینمای جهان خواهند بود…..

Untitled-1

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

سال جدید شبکه های یک، دو، سه، چهار، تهران و قرآن و معارف سیما در زمینه پخش فیلم های سینمایی رقابتی تنگاتنگ خواهند داشت.
وی اضافه کرد: پخش فیلم های سینمایی نیز به صورتی در جدول پخش تقسیم شده تا مخاطب علاقمند به این قالب برنامه بتوانند از یک شبکه مجازی فیلم بهره برد. در این تقسیم بندی، شبکه یک با ۱۰ فیلم سینمایی خارجی به میدان می آید و شبکه دو در سه باکس صبح، ظهر و عصر جشنواره ای از فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی مناسب خانواده ها را پخش خواهد کرد.
بخشی زاده از پخش ۱۱ فیلم ایرانی جدید در شبکه سه خبر داد و گفت: “حوض نقاشی”، “آزمایشگاه”، “پسر آدم دختر حوا”، “استشهادی برای خدا”، “می زاک”، “سه خط موازی”، “یک سطر واقعیت”، “خلافکاران”، “برج آرام”، “دزدان خیابان جردن” برای نوروز ۹۳ آماده شده اند به علاوه ۱۲ فیلم سینمایی خارجی را در کنداکتور پخش شبکه سه جای گرفته است.
سینما ۹۳ عنوان برنامه ای از شبکه چهار سیمابود که بخشی زاده از آن نام برد و اضافه کرد: هروز بینندگان سینما ۹۳ شاهد پخش یک فیلم سینمایی در این برنامه خواهند بود.
وی افزود:برای شبکه قرآن و معارف نیز فیلم های سینمایی با رویکرد معنوی، قرآنی ومعارفی در نظر گرفته شده و تلاش می شود تا گلچینی از بهترین فیلم های سینمایی با این رویکرد در دو سال گذشته روی آنتن برود.
وی همچنین از پخش ۱۸ انیمیشن جدید در شبکه های پویا و تهران خبر داد و اضافه کرد: شبکه نمایش به عنوان شبکه تخصصی پخش فیلم های سینمایی در ایام نوروز در ۶ محوربا عناوین؛ یک ساعت با هیچکاک، سینمای هند، سینمای کلاسیک، فیلم های سینمایی دنباله دار، مرور آثار بازیگران وبالاخره فیلم های سینمایی جذاب و اکشن تلاش خواهد کرد تا علاقمندان به این ژانرهای نمایشی از برنامه ها رضایت داشته باشند.
بخشی زاده مدیر شبکه دو سیما در مصاحبه مطبوعاتی صبح امروز اسامی تله فیلم های نورزوی را اعلام کرد. وی در جمع خبرنگاران گفت: تله فیلم قالب دیگری از برنامه های نمایشی نوروز ۹۳ است که تمامی شبکه ها به آن توجه کرده اند به طوری که فیلم های تلویزیونی به من نگو قراضه، ته خط، خسیس، خاطر یک مشت دلار ناقابل، ماجراهای دکتر سه سوت و لجباز روی ” انتن شبکه یک خواهد رفت.
مدیر شبکه دو سیما اضافه کرد: پنجره، فریادهای خاموش، آخرین زمزمه، تند باد مایا و نام و نام خانوادگی نیز از شبکه دو سیما پخش می شود. شبکه سه نیز فیلم های تلویزیونی همایش، چایی با بهار نارنج، عطر خوش زندگی و قالیچه سلیمان در دستور پخش دارد.
همچنین تله فیلم های نگار و سودابه از شبکه چهارپخش و فیلم های تلویزیونی زیرقیمت (اکازیون)، تعطیلات، مسابقه ازدواج و لغزش تقدیم بینندگان شبکه تهران خواهد شد.
وی یادآور شد: تله فیلم های مناسب برای پخش از شبکه قرآن هنوز مشخص نشده اما از سیما فیلم درخواست شده تا فیلم های معنوی، قرآنی و عرفانی مناسب برای پخش در اختیاراین شبکه گذاشته شود.

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی برای "سایت فرهنگی مذهبی تبین" محفوظ است و هر گونه کپی برداری و نشر مطالب مورد رضایت ماست . از خطاهای وجود آمده عذر خاهی میکنیم متاسفانه بعلت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است. گرافیک و طراحی : پارس تمز
از خطاهای وجود آمده عذر خواهی میکنیم متاسفانه به علت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و بی مسئولیت و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است.