سرخط خبرها
خانه / توپ و تور / سیچوآن در حضور حدادی پیروز شد + استاد ایرج کاظمی درگذشت – تبین سایت فرهنگی اجتماعی

سیچوآن در حضور حدادی پیروز شد + استاد ایرج کاظمی درگذشت – تبین سایت فرهنگی اجتماعی

خبرگزاری فارس: در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، عصر امروز سیچوآن در روزی که حامد حدادی را ۲۸ دقیقه در ترکیب خود داشت، موفق  شد حریفش شانکسی را ۱۳۲ بر ۱۲۴ از پیش رو بردارد
در دیگر بازی جیانگسو تنگشی در حضور صمد نیکخواه بهرامی مقابل جیانکسو دراگونز تن به شکست ۱۱۶ بر ۱۰۰ داد.

در این بازی حدادی ۱۹ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۶ پاس منجر به گل داشت.

خبرگزاری فارس: در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، عصر امروز سیچوآن در روزی که حامد حدادی را ۲۸ دقیقه در ترکیب خود داشت، موفق  شد حریفش شانکسی را ۱۳۲ بر ۱۲۴ از پیش رو بردارد.
صمد در این مسابقه ۴۵ دقیقه و ۱۷ ثانیه در ترکیب جیانسگو تنگشی بود و در این مدت ۲۰ امتیاز، ۵ ریباند، یک پاس منجر به گل و یک توپ ربایی داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: ایرج کاظمی، ادیب و پژوهشگر لرستان ظهر امروز، چهارشنبه ۱۱ بهمن‌ماه، به‌علت عارضه قلبی در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد دار فانی را وداع گفت
کاظمی از مؤسسان انجمن اهل قلم لرستان بود. او کتاب حافظ در اندیشه حافظ‌شناسان را نوشت. فارغ‌التحصیل زبان و ادبیات فارسی بود. کتاب مشاهر لر نیز از جمله آثار او است.

خبرگزاری ایسنا: ایرج کاظمی، ادیب و پژوهشگر لرستان ظهر امروز، چهارشنبه ۱۱ بهمن‌ماه، به‌علت عارضه قلبی در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد دار فانی را وداع گفت.
کاظمی متولد ۱۳۲۰ خرم‌آباد و از چهره‌های نخبه‌ی فرهنگی و ادیب استانی بود. وی ادیب، پژوهشگر و روزنامه‌نگار بود و البته آثار متعددی هم نوشت.

درباره ی back120

همچنین ببینید

آیت‌ الله جوادی آملی: کسی که روسری بر سر چوب می کند، با شرایط کشور مخالف است نه قرآن – تبین سایت فرهنگی اجتماعی

خبرگزاری ایسنا: آیت‌الله جوادی آملی عنوان کرد: قرآن که یک کتاب جهانی است و ادعای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *