گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.

بازارچه هدایای نوروزی محک

موضوع : اخبار تبین

بازارچه هدایای نوروزی محک

بازار نوروزی محک در روزهای 8 و 9 اسفند ماه از ساعت 10 صبح تا 8 شب برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار خواهد شد. یاوران محک در این بازار که با غرفه‌های مختلف و با حال و هوای نوروزی و سفره هفت سین همراه است، همچون سال‌های پیش در آخرین روزهای زمستان همراه با فرزندان محک به استقبال نوروز می‌روند.

20140222013500_450x450

برای کسب اطلاعات بیشتر از ادامه مطلب دیدن فرمایید …

با حضور در این بازار می‌توانید علاوه بر تامین نیازهای روزانه و نوروزی و تجربه یک روز شاد همراه با اعضای خانواده خود، همراه کودکان مبتلا به سرطان در مسیر درمان باشید. حضور درغرفه‌های ویژه کودکان که شامل بازی‌های کودکانه، گریم و فروش بادکنکهای محک است هم برای کودکان و هم برای پدر و مادرشان، خاطرات شیرینی را به یادگار خواهد گذاشت.
محک ضمن دعوت از همه اعضای خانواده بزرگ این موسسه برای حضور در بازار نوروزی، امید دارد هفت سین زندگی تمامی ایرانیان و تمامی کودکان مبتلا به سرطان در سال 1393 مملو از موفقیت و شادی باشد.

سفره‌هایی که با هفت‌سین محک آراسته شده باشد، هفت سینی سراسر عشق و نوعدوستی است. «سین»هایی پر از آرزوی سلامتی و سعادت برای کودکان مبتلا به سرطان و یاورانی که همواره در کنار آنها هستند.
نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- بلوار محک- موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک

زمان: 8 و 9 اسفند ماه 1392 – ساعت 10 صبح تا 7 شب

mahak1000

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی برای "سایت فرهنگی مذهبی تبین" محفوظ است و هر گونه کپی برداری و نشر مطالب مورد رضایت ماست . از خطاهای وجود آمده عذر خاهی میکنیم متاسفانه بعلت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است. گرافیک و طراحی : پارس تمز
از خطاهای وجود آمده عذر خواهی میکنیم متاسفانه به علت حمایت نکردن برخی مدیران خودخواه و بی مسئولیت و هزینه های سنگین سرورها اطلاعات هاست از بین رفته است.